Uždaroji akcinė bendrovė „ŠAT“ yra savarankiška akcinio kapitalo įmonė. Pagrindinės  veiklos sritys – programinės staklės bei technologijos metalo apdirbimo pramonei. Svarbu yra tai, kad įmonė siūlo ne tik įrengimus, bet pilną technologiją, t.y. įdiegimą, apmokymus, techninį aptarnavimą garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu, priežiūrą. Teikiamos konsultacijos, padedančios pasirinkti klientui įrenginį ar technologiją, leidžiančią pagaminti pigų ir kokybišką produktą, bei atitinkančią jo finansines galimybes.

     Uždaroji akcinė bendrove „ŠAT“ savo produktus platina Lietuvoje ir Baltijos šalyse.  

     Įmonė savo veiklą kasmet pristatinėjo „Balttechnikos“ parodose Vilniuje (2003, 2004, 2005m.), „Baltic Industry“ parodoje Rygoje (2003m.), „Instrutec“ – Taline (2003m.). Taip bendraudama su įvairiais gamintojais, susipažinusi su Baltijos šalių paklausos rinka, be metalo apdirbimo staklių, pradėjo platinti ir pramoninius kelių gamintojų siurblius, atsparius temperatūrai ir korozijai lydinius, matavimo įrenginius, gamybos aksesuarus, pjovimo įrankius.

     Per pastaruosius kelerius veiklos metus bene didžiausias dėmesys buvo skiriamas techninei aptarnavimo grupei, kuri, praėjusi apmokymus, yra pasiruošusi padėti remonto ir techninės eksploatacijos klausimais. Šiuo metu, įmonės darbuotojų darbo stažas ir profesionalumas garantuoja aukšto lygio sistemų pristatymą ir aptarnavimą. 

     Taigi, įmonė, pradėjusi savo veiklą vos prieš kelerius, šiai dienai jau turi patyrusių specialistų komandą, keleto gamintojų distribiutoriaus teises, puikiai pažįsta Lietuvos ir Baltijos šalių rinką, žino, ką jai pasiūlyti.

     Dėkojame, kad lankotės mūsų svetainėje ir tikimės būsime Jums naudingi.

     "ŠAT" uab kolektyvas


E-Sprendimas: PROnet